Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

999 günlük carı acma ticket taktiği içerii

Admin
    Admin
    Admin

Rep : 75

999 günlük carı acma ticket taktiği içerii Empty 999 günlük carı acma ticket taktiği içerii

Mesaj  Admin C.tesi Kas. 14, 2009 3:36 pm

S.A arkadaslar konuyu upladım bırcok kısı suan bann yemıs ozel msj dan cvp veremedıgım ıcın konuyu upluyorum burdan. ıdare edın artık. ozellıkle sunu belırtım
    arkadaslar banlandıgım zaman mykolda bann sebebı yazmıyordu sadece 999 gun bloke edıldıgı gozukuyodu.sebepsız ban yane. 5 gun aralıksız bu tıcketı attım. ve dıger oyundakı arkadaslarımada attırdım bana 1 sans daha verdıklerını soledıler. tıcketı buraya kopyalıyorum sız kendı adınıza duzeltınız.
    Son olarak guzel duygu somurusu yapın para ıle basın tehdıtı emınım acacaklardır.guncel tutulması ıcın uplayınız lutfen bu aralar herkes ban yemıs kosperlar
    cogu kısı acılmaz demıstı bazı arkadaslarıma guzel kapak yaptım sızde yaparsınzı ınsallah.

Sevgili ko2,
    Bizler --- serverinda oynayan oyunculariz. ---- serverindan arkadasimiz olan (charin ismini yaz ) hicbir sebeb gosterilmeksizin folk villagede pot depolarken Türkiye saati ile ---- de hesabina bloke koyulmustur. tarih ---- Arkadasimiz olan (charin ismini yaz ----- serverinda bilinen tanınan bir oyuncudur. Hicbir sebep gösterilmeksizin arkadasimizi oyundan 999 gun bloke edilmesi bizide üzmüş ve acikcasi bizide tedirgin etmistir.
    BURAYA DİKKATliCE OKUYUN LUTFEN
    (charin ismini yaz hacklendigi icin hackleyen kisi arkadasimizin kilitli itemlerini calamadigi icin wh-koxp vs tarzı hile kullanip kasten chari banlatmak icin ugrasmis her turlu hileyi acip sonunda emeline ulasmistir.Arkadasimiz chari geri alip bilgilerini degistikten sonra folk villagede pot depolarken hesabi bloke dilmistir.Hackleyen kişi bir item calamadigi icin hile kullanip ( wh-koxp-tbl) chari banlatmak icin size ksc atilmis olabilir kasten yapilmistir.Bu konuda dikkatli davranmanizi ve ozenle hassasiyet gostermenizi bekliyoruz. Chari hackleyen kisi kasten bilerek wh-koxp-tbl acip ksc cektirip size baska uyelikten atip chari banlatmis olabilir. Lutfen dikkatli davranip gerekli hassasiyeti gosteriniz.Bu hile acma olayi varsa kesinlikle gercek sahibi tarafindan degil hackleyen kisi tarafından yapilmistir.
    Hepimizin içinde bu saatten sonra sebepsiz yere banlanma korkusu yasamaktayiz. Oyunda moradon dahil eastlan luferson dahil heryerde koxperlar ap acik bir sekilde hileli oynarken bunlarin banlanmamasi bizi gittikçe tedirgin etmiştir. (charin ismini yaz ) neye dayanarak banlanmistir bir sebep belirtilmemistir. bu oyun ahlakina ve size yakismayan bir davaranistir. Arkadasimizin baninin acilmasini sizden istemekle beraber bu yapmis oldugunuz hataya bir an once geri cekiniz. Neden 999 gun bloke ediliyorda 30 gun bloke edilmedi. oyunda bircok koxper varken neden sebepsiz bir sekilde (charin ismini yaz ) hesabi bloke edilmistir. Arkadasimiz devamli uyelik alip size para kazandiran bir kisi olmasina ragmen bu sekilde davranmaniz bizide bazi konular hakkinda karar almamizi saglicaktir. (charin ismini yaz ) arkadasimiz dahil --- serverinda oynayan bircok oyuncu olarak Click And Buy uyeliklerimizden yatırılan parayi geri cekecegiz. ve hicbir sekilde uyelik alinmayip sizi protesto edecegiz hergun. bir an once yaptiginiz hatadan donup (charin ismini yaz ) un hesabini acarak aramiza donmesini saglayin. gerekli hassasiyeti gosterceginize inanarak iyi calismalar dileriz.
    SON OLARAK HİCBİR SEKİLDE BANLANMA SEBEBİNİ BELİRTMEMİSSİNİZ. SİZİN GİBİ BUYUK BİR ŞİRKETİN GEREKLİ İNCELEMEYİ YAPİP BİZE EN KISA ZAMANDA CEVAP VERCEGİNDEN EMİNİZ. VE LUTFEN (charin ismini yaz ) arkadasimizin aramiza donmesine yardimci olun. Cunku ortada bir hacklenme ve bunun sonucunda sebepsiz bir banlanma olayi vardir.
    SAYGILAR ----- OYUNCULARİ

yardımcı olabıldıysem ne mutlu bana

by kasap

Similar topics

-

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 4:15 am