Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VMware Workstation 6.5 Build 110068 Beta

Admin
    Admin
    Admin

Rep : 75

VMware Workstation 6.5 Build 110068 Beta Empty VMware Workstation 6.5 Build 110068 Beta

Mesaj  Admin C.tesi Kas. 14, 2009 3:54 pm

Tek bir bilgisayarda birden fazla işletim sistemini çalıştırmaya ne dersiniz? VMware Workstation ile bu mümkün.
    VMware Workstation ile bilgisayarınızda hem Xp işletim sistemini, hem Linux' u, Pardus'u, hemde diğer işletim sistemlerini kullanabilirsiniz.

Bu uygulama ile birden fazla işletim sistemini kullanmanın yanı sıra;

İşletim sistemleri arasında dosya transferleri ve dosya işlemlerini yapabilir, çeşitli veri transferlerini gerçekleştirebilir ve işletim sistemlerine uyumlu modülleri diğer işletim sisteminde de çalıştırabilirsiniz.

Ayrıca sanal makinanızı oluşturarak, diskinizin belirli bir bölümünü sanal makinanız için ayırabilir ve kullanabilirsiniz.

Aynı anda birçok işletim sistemi üzerinde çalışmaya olanak sağlayan VMware Workstation, tek bilgisayar üzerinde sanal bilgisayar ağı kurarak pratik yapmak isteyen veya yazılımları çeşitli işletim sistemlerinde test etme durumunda olan kullanıcıların bir numaralı yardımcısıydı. VMware Workstation 6 şimdi, sunduğu Windows Vista desteğiyle, yeni nesil işletim sistemine geçiş yapan kullanıcılarını sevdownloadirken, çift monitör ve USB 2.0 desteğiyle de özelliklerini bir adım ileriye taşıdığını gösteriyor.Windows, Linux, NetWare, Solaris x86 ve FreeBSD işletim sistemlerini kurabilirsiniz.

Size: 544 MB

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 2:14 am